top of page

Jooga & meditatsiooni online tunnid

Minu joogaplatvormilt leiad endale sobiva tunni siis, kui oled alles joogaga alustaja ja ka siis, kui soovid enda praktikaga juba sügavamale liikuda. Õpetan traditsioonilist Hatha joogat ja tunnid jagunevad kolme kategooriasse - Kuu praktikad (maandavad), Päikese praktikad (energiat andvad) ja Tule praktikad (edasijõudnud praktikad, mida pakun hetkel eratunnina neile, kes on juba mõnda aega praktiseerinud). Lisaks leiad siit eraldiseisvaid pranayamasid ja meditatsioone.

Joogaplatvormi saad katsetada esimesed 10 päeva tasuta ja edaspidi on Sul 27 € eest kuus ligipääs kõikidele videotele ning järjepidevalt lisandub uusi. Enda liitumise saad tühistada igal ajal.

Joogatundide kirjeldused

e4.jpeg

Online kursus "Sissejuhatus Hatha joogasse"

Kui oled enda sees tundnud kasvõi väikest huvi jooga vastu või tabanud end mõtlemast, mida on joogal pakkuda veel lisaks joogaasendite praktiseerimisele ja füüsilise keha arendamisele, siis oled õiges kohas. Kursus on põgus sissejuhatus joogateadusesse ja peatume lähemalt nii asana- (joogaasendid), pranayama- (hingamisharjutused) kui meditatsioonipraktikatel. 

Kursus sisaldab:

  • tutvustavat loengut

  • 4 terviklikku joogatundi (asana, pranayama, meditatsioon)

  • 1 eraldiseisvat meditatsiooni

  • 1 lühikest asanaseeriat meditatsioonieelseks praktikaks või lihtsalt kehas energia teadlikult liikuma panemiseks.

Kursuse hind on 49 € ja sisaldab ligipääsu kogu materjalile kuueks kuuks.

"Kaisa online kursus sobib kõigile, kes veidigi tunnevad huvi jooga “telgitaguste” vastu ning on vähemalt korra mõelnud, et mis see jooga siis tegelikult on või miks mingi asend just sellise tunde kehas tekitab. Sain selgemaks, kuidas mingi asend kehale mõjub ja miks ei tohiks alahinnata hingamispraktikate ja meditatsiooni osatähtsust. Nagu mõne hea raamatuga kuulasin seda loengut mitu korda ning leidsin iga kord endale midagi uut. Lisaks on Kaisal nii meeldiv hääl, et seda võikski kuulama jääda."

Maali

Tasuta joogatunnid Youtube's

Kaisa Youtube'i kanalilt leiad mõned tasuta lühikesed ja erineva fookusega joogapraktikad.

Youtube's olevad tunnid on peamiselt kehalised praktikad ehk ilma hingamisharjutuste ja meditatsioonita. 

bottom of page