top of page

Joogaõpingute liikmelisus

Jooga tähendab ühinemist või ühendamist. See on tegevuste süsteem, mis aitab luua selgust kõiges, mis käib inimeseks olemise juurde. Iidsed joogid uurisid sügavuti oma sise- ja välismaailma, leidsid üles kannatuste juurpõhjused ja oma uuringu tulemusena lõid praktikate süsteemi nende eemaldamiseks. Toimivate teadmiste edasikandmiseks loodi spetsiaalsed liinid. Traditsiooniline Hatha jooga, mida mina õpin ja õpetan kuulub ühte sellisesse joogaliini. Tegemist on samm-sammulise süsteemiga, mida rakendades on võimalik luua oma elus palju häid muutuseid. Mina olen näinud nende praktikate toimivust enda peal ja soovin neid ka sinuga jagada. Iga suurem muutus sinuga algab otsusest ja kui sa otsustad tulla minuga sellele teele, siis olen sinu jaoks siin olemas.

Joogaplatvormi liikmelisust saad katsetada esimesed 10 päeva tasuta ja edaspidi on Sul 27 € eest kuus ligipääs kõikidele videotele ning järjepidevalt lisandub uusi. Enda liitumise saad tühistada igal ajal.

e4.jpeg

Online kursus "Sissejuhatus Hatha joogasse"

Kui oled enda sees tundnud kasvõi väikest huvi jooga vastu või tabanud end mõtlemast, mida on joogal pakkuda veel lisaks joogaasendite praktiseerimisele ja füüsilise keha arendamisele, siis oled õiges kohas. Kursus on põgus sissejuhatus joogateadusesse ja peatume lähemalt nii asana- (joogaasendid), pranayama- (hingamisharjutused) kui meditatsioonipraktikatel. 

Kursus sisaldab:

  • tutvustavat loengut

  • 4 terviklikku joogatundi (asana, pranayama, meditatsioon)

  • 1 eraldiseisvat meditatsiooni

  • 1 lühikest asanaseeriat meditatsioonieelseks praktikaks või lihtsalt kehas energia teadlikult liikuma panemiseks.

Kursuse hind on 49 € ja sisaldab ligipääsu kogu materjalile kuueks kuuks.

"Kaisa online kursus sobib kõigile, kes veidigi tunnevad huvi jooga “telgitaguste” vastu ning on vähemalt korra mõelnud, et mis see jooga siis tegelikult on või miks mingi asend just sellise tunde kehas tekitab. Sain selgemaks, kuidas mingi asend kehale mõjub ja miks ei tohiks alahinnata hingamispraktikate ja meditatsiooni osatähtsust. Nagu mõne hea raamatuga kuulasin seda loengut mitu korda ning leidsin iga kord endale midagi uut. Lisaks on Kaisal nii meeldiv hääl, et seda võikski kuulama jääda."

Maali

Tasuta joogatunnid Youtube's

Kaisa Youtube'i kanalilt leiad mõned tasuta lühikesed ja erineva fookusega joogapraktikad.

Youtube's olevad tunnid on peamiselt kehalised praktikad ehk ilma hingamisharjutuste ja meditatsioonita. 

bottom of page